1. Zwrotu można dokonać w ciągu 14 dni od dnia odebrania paczki.
 2. Nie dokonujemy wymian.
 3. Do zwrotu należy dołączyć rachunek oraz formularz odstąpienia od umowy.
 4. Brak któregokolwiek z powyższych dokumentów będzie skutkował odesłaniem towaru do Nadawcy na jego koszt.
 5. Koszt zwrotu ponosi kupujący.
 6. Sklep nie przyjmuje paczek wysyłanych za pobraniem lub paczkomatem.
 7. Paczkę należy odesłać na adres: Butik Sukienka Ul. Mieszka I 125/2 05-230 Kobyłka
 8. Zwrot kosztów nastąpi w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przez nas przesyłki zwrotnej. Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Klient.
 9. Warunkiem uznania zwrotu jest otrzymanie produktów w oryginalnym pudełku, a ubrania nie mogą nosić żadnych śladów użytkowania, zabrudzeń, zniszczeń, braków. Ubrania muszą również posiadać oryginalne metki.
 10. Kupujący ponosi odpowiedzialność za obniżenie wartości zakupionego wcześniej towaru, będącego następstwem korzystania z niego w sposób wykraczający poza wymagany do stwierdzenia cech i funkcjonalności towaru.
 11. W przypadku stwierdzenia przez Kupującego: uszkodzenia przesyłki, ubytku przesyłki, należy w ciągu 7 dni poinformować o tym fakcie Sprzedawcę. Umożliwi to Sprzedającemu dochodzenia roszczeń ze strony Przewoźnika.
 12. Opakowanie towarów zwracanych powinno być odpowiednie do bezpiecznego i bezinwazyjnego transportu. Prosimy, aby zwracane do nas towary były zapakowane w oryginalne pudełka.
 13. W przypadku gdy Kupujący odmówi przyjęcia wcześniej opłaconej przesyłki, zwrot środków będzie pomniejszony odpowiednio o koszty wysyłki paczki.
 14. W przypadku zasadnej reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony bądź wymieniony na taki sam produkt wolny od wad. Jeśli powyższe będzie niemożliwe, koszt zostanie zwrócony na rzecz Kupującego.